Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 09 03

B.Dubljevičius ir juodkalniečiai užgesino belgus

Pergalę Europos krepšinio čempionate iškovojo Juodkalnijos rinktinė, rezultatu 76:70 (17:14, 20:18, 31:18, 8:20) nugalėjusi Belgijos krepšininkus.
Bojanas Dubljevičius ir Ismaelis Bako
Bojanas Dubljevičius ir Ismaelis Bako / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Spurtas 7:0 pirmo kėlinio viduryje leido juodkalniečiams kiek atitrūkti (15:8), o antrajame kėlinyje pasiekti dviženklę persvarą (33:17).

Vis dėlto belgai nesileido triuškinami ir dar iki pertraukos ženkliai apmažino skirtumą (37:32).

Retinas Obasohanas inicijavo belgų atsigavimą antroje antro kėlinio pusėje, įskaitant spurtą 11:0.

29-erių belgas, kurį šią vasarą įsigijo Vilerbano ASVEL, dar iki didžiosios pertraukos surinko 16 taškų.

Savo lyderį turėjo ir Juodkalnija. Bojanas Dubljevičius per pirmuosius du kėlinius pelnė 18 taškų, išlaikydamas juodkalniečius priekyje.

Belgai iki pertraukos atliko net 15 tolimų metimų (5/15), kai Juodkalnija – tik 7 (3/7).

Po pertraukos juodkalniečiai vėl žaidė užtikrintai, iš esmės sudėliodami taškus ant „i“. Sužaidę ypač rezultatyvų kėlinį įgijo 18-ikos taškų persvarą (68:50).

Ketvirtajame kėlinyje Juodkalnija tarsi sustojo, belgai mažino atsilikimą (76:70), tačiau pakovoti dėl pergalės pristigo laiko.

Juodkalnijai B.Dubljevičius pelnė 21 tašką, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, surinkdamas 30 naudingumo taškų.

Kendrickas Perry surinko 19, Vladimiras Mihailovičius – 14 taškų.

Belgų gretose išsiskyrė R.Obasohanas, rungtynes užbaigęs su 25 taškais.