Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Barcelona“ gavo niuksą nuo Ispanijos lygos lyderių

Antrąjį pralaimėjimą per penkerias rungtynes Ispanijos lygoje patyrė „Barcelona“ (3-2), kuri 96:103 (19:24, 29:25, 23:25, 25:29) nusileido Malagos „Unicaja“ (5-0) krepšininkams.

Ketvirtojo kėlinio metu virė atkakli kova ir likus 3 minutės iki mačo pabaigos „Barca“ atsiliko vos 2 taškais (86:88), tačiau tuomet „Unicaja“ patraukė Kendrickas Perry, kuris surinko 5 taškus paeiliui (93:86).

Likus 43 sekundėms „Unicaja“ pirmavo 97:89, tačiau Dario Brizuela surinko 7 taškus paeiliui bei likus 10 sekundžių po jo tritaškio priartino katalonus iki 96:99.

Visgi katalonų viltis palaidojo Justino Andersono nesportinė pražanga.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė K.Perry, kuris surinko 22 taškus ir 5 rezultatyvius perdavimus, Kameronas Tayloras ir Tyleris Kalinoskis pridėjo po 19.

J.Andersonas pelnė 19 taškų, Chimezie Metu pridėjo 18, Tomašas Satoransky (5 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Janas Vesely – po 14, D.Brizuela – 13.