„Barcelona“ išplėšė pergalę paskutinę pratęsimo sekundę

Ypač dramatišką pergalę Ispanijos krepšinio lygoje sekmadienį iškovojo „Barcelona“ (11-6) krepšininkai, namuose po pratęsimo 92:90 (18:16, 16:23, 24:28, 23:14, 11:9) nugalėję Santjago de Kompostelo „Obradoiro“ (6-11) klubą.
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 16 žaidimo minučių įmetė 7 taškus (2/3 dvit., 3/4 baud.), sugriebė 2 kamuolius ir suklydo 3 sykius.

Marekas Blaževičius pralaimėtojų gretose žaidė 5 minutes ir pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.) bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 4 minutes svečiai pirmavo dar 13 taškų skirtumu (76:63), bet „Barcelona“ spurtavo 16:0 ir likus 36 sekundėms jau pirmavo – 79:76. Visgi galiausiai komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jo pačią paskutinę sekundę pergalingą metimą atliko kamuolį po varžovų krepšiu nusiėmęs Joelis Parra.

Katalonai pastaruoju metu Ispanijos čempionate buvo kritę į nemažą duobę ir pralaimėję tris iš pastarųjų keturių susitikimų.

„Barcelona“: Willy Hernangomezas 23 (13 atk. kam.), Nikola Kaliničius 19, Nicolas Laprovittola 15 (9 rez. perd., 4 kld.), Joelis Parra 11, Rokas Jokubaitis 7.

„Obradoiro“: Jordanas Howardas 17, Artiomas Pustovojus 16, Oleksandras Kovliaras 15.