Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 06 19

„Barcelona“ po ilgosios pertraukos palaužė „Unicaja“ pasipriešinimą

Atsinaujinusio Ispanijos krepšinio čempionato finaliniame etape prasidėjo antras turas, kuriame antrą pergalę pasiekė vieną favoričių „Barcelona“ ekipa (2-0). Katalonai po ilgosios pertraukos palaužė Malagos „Unicaja“ (1-1) pasipriešinimą – 84:73 (14:20, 24:21, 23:15, 23:17).
Nikola Mirotičius
Nikola Mirotičius / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

„Barca“ po dviejų kėlinių dar atsiliko 38:41, tačiau reikalus sutvarkė antroje rungtynių pusėje.

Priekinės linijos žaidėjų vedami katalonai trečiajame ketvirtyje jau pirmavo 61:54, o lemiamame kėlinyje atsakė į visus klausimus dar likus pakankamai laiko iki finalinio švilpuko – vienu metu „Barca“ pirmavo 15 taškų skirtumu.

Nugalėtojų gretose tarp lyderių buvo praeityje Kauno „Žalgiriui“ atstovavęs Brandonas Daviesas. Amerikietis per 17 minučių pelnė 10 taškų (2/5 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.

Kitas buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas rungtynėms registruotas nebuvo.

Malagos ekipos gretose pernai „Žalgiryje“ žaidęs Deonas Thompsonas surinko 12 taškų per 17 minučių.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 19 (7/9 dvit.), Ante Tomičius 16 (7/7 dvit., 7 atk. kam., 25 naud. bal.), Adamas Hanga 11, Brandonas Daviesas ir Kyle‘as Kuricas po 10.

„Unicaja“: Adamas Waczynskis 13, Deonas Thompsonas 12 (5/8 metimai), Vladimiras Gerunas 8.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant