2022 03 03

Baskai po dramatiškos pabaigos iš Belgrado grįš tuščiomis

Tadas Sedekerskis nežaidė visai, Rokas Giedraitis švaistė tritaškius pro šalį, o Vitorijos „Baskonia“ (7-18) svečiuose iššvaistė dviženklę persvarą ir 83:86 (26:13, 15:28, 15:14, 27:31) nusileido Belgrado „Crvena zvezda“ (10-15) ekipai.
Nate'as Woltersas (dešinėje)
Nate'as Woltersas (dešinėje) / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Baskai fantastiškai pradėjo rungtynes ir vedini 20 taškų per pirmą kėlinį surinkusių Simone Fontecchio ir Wade'o Baldwino sužaidus 10 minučių turėjo 13 taškų persvarą (26:13).

Vis dėlto iš jos neliko nieko dar antrajame ketvirtyje, kurį jau „Crvena zvezda“ laimėjo 28:15 ir įpusėjus mačui rezultatas buvo 41:41.

Po trijų ketvirčių „Baskonia“ dar pirmavo, bet serbai spurtavo ketvirtojo kėlinio pradžioje ir nutolo 75:67.

Baskai dar bandė kabintis į pergalę ir galėjo išlyginti rezultatą paskutinėmis sekundėmis atsiliekant 81:84, bet Ognjenas Dobričius perėmė kamuolį iš S.Fontecchio ir Austinas Hollinsas dėjimu įtvirtino „Crvena zvezda“ pergalę.

R.Giedraitis Vitorijos komandai per 29 minutes pelnė 6 taškus (2/2 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

T.Sedekerskis trenerio sprendimu nežaidė.

„Crvena zvezda“: Luka Mitrovičius 18, Nate'as Woltersas 17, Austinas Hollinsas 12, Nikola Kaliničius 11.

„Baskonia“: Simone Fontecchio 19 (8 atk. kam.), Wade'as Baldwinas 18 (6 kld.), Jaysonas Grangeris 15 (7 rez. perd.), Matthew Costello 14.