Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 09 22

„Baskonia“ kapitonas R.Giedraitis buvo vienas rezultatyviausių pergalingame mače

Kapitono pareigas draugiškose Vitorijos „Baskonia“ rungtynėse ėjęs lietuvis Rokas Giedraitis buvo tarp rezultatyviausių savo komandos žaidėjų, o baskų klubas šventė pergalę.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Baskonia“ po lėtos pradžios galiausiai 91:87 (12:24, 27:15, 34:28, 18:20) įrodė savo pranašumą prieš Bilbao „Surne“ ekipą.

R.Giedraitis per 24 minutes įmetė 13 taškų (1/3 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud.), sugriebė 6 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis žaidė 18 minučių ir prie pergalės prisidėjo 8 taškais (1/2 dvit., 2/3 trit.) bei 4 atkovotais kamuoliais, o kartu su Vitorijos ekipa sportuojantis Artūras Milaknis per 4 minutes taškų nepelnė – prametė vieną tritaškį.

Rezultatyviau už R.Giedraitį žaidė tik 18 taškų surinkęs Daultonas Hommesas, tiek pat – 13 – pelnė Mattas Costello.

Bilbao klube daugiausiai – 18 – taškų įmetė Denzelas Anderssonas, 15 pridėjo Adamas Smithas.