2021 01 11

„Baskonia“ pergalę Andalūzijoje vainikavo solidus lietuvių žaidimas

Lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ (14-4) iškovojo pergalę ACB pirmenybėse, varžovų aikštelėje 91:79 (19:30, 21:15, 29:16, 22:18) įveikusi Malagos „Unicaja“ (9/9) krepšininkus. Rokas Giedraitis buvo rezultatyvus, o Tadas Sedekerskis – patikimas.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Euroleague via Getty nuotr.

Taikliarankis Rokas Giedraitis rungtyniavo 27 minutes, pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, kartą suklydo, dukart prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Didelį vyriausiojo trenerio Duško Ivanovičiaus pasitikėjimą įgavęs Tadas Sedekerskis irgi rungtyniavo 27 minutes, per kurias pelnė 6 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, kartą prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Sausio 17-ąją dieną 23-ąjį gimtadienį minėsiantis T.Sedekerskis užfiksavo geriausią įmestų ir praleistų taškų rodiklį (+20). Tai geriausias rezultatas „Baskonia“ komandoje.

„Baskonia“: Alecas Petersas 21 (3/4 trit.), Achille Polonara 20 (7 atk. kam.), Rokas Giedraitis 15, Tonye Jekiri 11 (7 atk. kam.).

„Unicaja“: Adamas Wačynskis 17, Dario Brizuela 13, Jaime Fernandezas 10 (10 rez. perd.).

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant