2023 11 16

„Bayern“ į Kauną atvyks laimingas – P.Laso auklėtiniai nukovė „Partizan“

Garsiojo Pablo Laso treniruojami Miuncheno „Bayern“ (3-5) krepšininkai penktadienį į Kauną atvyks nutraukę keturių pralaimėjimų Eurolygoje seriją.
Pablo Laso
Pablo Laso / „Scanpix“ nuotr.

Trečiadienio vakarą bavarai namie 94:85 (25:32, 28:19, 17:12, 24:22) nukovė kito legendinio Europos trenerio Željko Obradovičiaus vadovaujamą Belgrado „Partizan“ (3-5) klubą.

Svečiai geriau pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą (22:32).

Tiesa, „Bayern“ netruko pasivyti, o trečiajame kėlinyje ir pats pabėgti (63:53).

Pabaigoje „Partizan“ dar bandė gelbėtis, buvo priartėjęs iki minimumo (82:81), bet šeimininkai atsilaikė.

„Bayern“: Carsenas Edwardsas 21 (4/9 trit.), Sylvainas Francisco 17 (6 rez. per.), Devinas Bookeris 13 (11 atk. kam.).

„Partizan“: Bruno Caboclo 19 (3/4 trit.), Jamesas Nunally 14 (8 atk. kam.), Zachas LeDay’us 12, Urošas Trifunovičius ir P.J.Dozieras – po 10.