2021 05 29

Be problemų: korėjiečius nupūtusi Lietuvos 3x3 rinktinė iškopė į ketvirtfinalį

Lietuvos 3x3 rinktinė be pasigailėjimo net 22:12 suvarpė Pietų Korėjos komandą olimpinės atrankos turnyre Austrijoje ir pateko į ketvirtfinalį.
Darius Tarvydas
Darius Tarvydas / nuotr. FIBA

„Išlaikom intensyvumą, mirę jie yra“, – tokie žodžiai skambėjo per minutės pertraukėlę, kai lietuviai pirmavo jau 11:3.

Pradėtą darbą Lietuvos rinktinė užbaigė slogiai ir ilgai ieškojo paskutinių taškų, bet varžovams apie galimybę pakovoti dėl pergalės nebuvo net minčių.

Lietuviai grupių etape 21:9 nugalėjo Kazachstaną, 20:21 krito prieš JAV ir 17:16 palaužė Belgiją.

Lietuvos komanda iškovojo antrąją vietą B grupėje ir ketvirtfinalyje susitiks su Latvija.

Austrijoje bilietus į Tokijo olimpines žaidynes gaus trys stipriausios komandos.