Beprotiškas Adrijos lygos finalas baigėsi be žiūrovų ir „Crvena zvezda“ triumfu

Penktosiose Adrijos lygos finalo serijos rungtynėse ir vėl netrūko neramumų.
Nate'as Woltersas
Nate'as Woltersas / „Crvena zvezda“ klubo nuotr.

Po sirgaliams nepatikusio švilpuko trečiajame kėlinyje, kai rezultatas buvo lygus 39:39, į teisėjus pasipylė daiktų kruša.

Teisėjai ir žaidėjai paliko aikštę, į kurią suplūdo žiūrovai. Galiausiai nuspręsta, kad finalą reikia užbaigti, bet tik prie tuščių tribūnų.

Būtina pažymėti, kad dėl ankstesnių žiūrovų nuodėmių rungtynės Belgrado „Crvena zvezda“ arenoje vyko be beveik 1000 sirgalių, sėdinčių arčiausiai aikštės, taip stengiantis išvengti neramumų, tačiau to padaryti nepavyko.

Namie žaidusi „Crvena zvezda“ palaužė „Partizan“ – 80:77 – ir laimėjo seriją iki 3 pergalių 3-2.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai principiniame finale išlipo iš duobės 0-2, bet galiausiai pralaimėjo lemiamą kovą.

Likus žaisti minutę rezultatas dar buvo lygus (75:75), bet buvęs žalgirietis Nate'as Woltersas tuomet pataikė tritaškį su atakos laiko sirena, „Partizan“ dar pametė kamuolį ir „Crvena zvezda“ atsilaikė.

Desperatiškas, pratęsimą išplėšti galėjęs paskutinis Kevino Punterio tritaškis per rankas iš aštuonių metrų tikslo nepasiekė.

Kartu su gražuole taure „Crvena zvezda“ ekipai atiteko ir bilietas į kito sezono Eurolygą.

„Partizan“ kitą sezoną taip pat tikisi žaisti Eurolygoje – laukia vardinio kvietimo.

Nugalėtojams Dejanas Davidovacas pelnė 15 taškų (1/8 trit.) ir sugriebė 6 kamuolius. N.Woltersas pridėjo 12 (1/5 trit.) ir 7 rezultatyvius perdavimus, Nikola Kaliničius – 11 taškų ir 6 atkovotus kamuolius.

„Partizan“ neišgelbėjo net 27 taškus vienas pats pelnęs Kevinas Punteris (5/11 trit.). Aleksa Avramovičius surinko 12, o Dallasas Moore’as – 11 taškų.