Chaosas, konfliktai ir dramatiška baigtis: R.Giedraitis išgyveno karštą Belgrado derbį

Dramatiškame Belgrado krepšinio derbyje Adrijos lygoje triumfavo Roko Giedraičio atstovaujama „Crvena Zvezda“, formaliai namų rungtynėse 88:86 (28:15, 27:23, 17:18, 16:30) įveikusi „Partizan“.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Crvena Zvezda“ jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą, o ketvirtojo ketvirčio pradžioje turėjo net 19 taškų pranašumą (75:56), tačiau „Partizan“ sugebėjo grąžinti intrigą.

Jamesas Nunnally baudų metimais netgi išlygino rezultatą (86:86).

Vis dėlto Yago dos Santosas likus 5 sekundėms atliko pergalingą metimą ir „Crvena Zvezda“ triumfavo, užsitikrindama pirmą vietą reguliariajame sezone.

R.Giedraitis žaidė 21 minutę, pelnė 10 taškų (1/1 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojams Adamas Hanga pelnė 15, Joelis Bolomboy – 14 taškų. „Partizan“ gretose išsiskyrė J.Nunnally, surinkęs 19 taškų, ir 18 pelnęs Frankas Kaminsky.

Rungtynėse, kurias „Štark“ arenoje stebėjo beveik 19 tūkst. žiūrovų, aistrų netrūko.

Rimtas susistumdymas kilo jau antrojo kėlinio pradžioje, kai „Crvena Zvezda“ žaidėjai pasipiktino teisėjų sprendimu – į aikštę iš tribūnų ėmė skrieti įvairūs daiktai.

Ketvirtajame kėlinyje apsistumdė R.Giedraitis ir buvęs žalgirietis Zachas LeDay. Abu buvo nubausti techninėmis pražangomis. Z.LeDay paliko parketą, nes tokia nuobauda jam buvo antroji.