2020 11 10

D.Kairio emocijos: per pertrauką – keistas pokalbis su D.Gudeliu, po pergalės – plati šypsena

Donaldas Kairys išgyveno tikrą emocijų karuselę antradienio vakarą Strasbūre, kur jo treniruojamas Vilniaus „Rytas“ tik paskutinėmis rungtynių akimirkomis 83:81 palaužė SIG komandą.
Darius Gudelis ir Donaldas Kairys
Darius Gudelis ir Donaldas Kairys / nuotr. stopkadras

Po dviejų kėlinių „Rytas“ pirmavo 48:42, tačiau žaidimas nebuvo tobulas, o tai atspindėjo ir kiek neįprastas pokalbis.

Pagrindinis „Ryto“ dalininkas Darius Gudelis, kauke prisidengęs tik burną, kažką emocingai kalbėjo su treneriu D.Kairiu, kai krepšininkai žygiavo link rūbinės. Visa tai buvo matoma platformos „Go3“ transliacijos metu.

Priminsime, kad D.Gudelis valdo 9 „Ryto“ dalis iš 20-ties.

Nors ir nesustabdė varžovų lyderių Brandono Jeffersono (31 tšk.) ir Bonzie Colsono (23 tšk.), „Rytas“ šventė pergalę po Andrew Goudelocko sėkmingų epizodų ir užtikrinto Martyno Echodo žaidimo.

Vilniaus klubas dalinosi vaizdo įrašu po rungtynių, kuriame matyti D.Gudelio ir D.Kairio apsikabinimas bei plati trenerio šypsena bei pokštai rūbinėje.

Jis persirengimo kambaryje sumušė rankomis su visais krepšininkais, o kalboje gyrė komandą, kuri užbaigė nemalonią keturių pralaimėjimų seriją ir pagerino pozicijas Čempionų lygos grupių etape.