2023 04 21

D.Motiejūnas ir „Monaco“ paslydo Prancūzijos čempionate

Netikėtą pralaimėjimą Prancūzijos krepšinio čempionate patyrė pirmaujanti „Monaco“ (25-6) ekipa su Donatu Motiejūnu.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Imago / Scanpix nuotr.

Eurolygos ketvirtfinalio serijai besiruošianti „Monaco“ ketvirtadienį namie po pratęsimo 89:98 (19:29, 20:25, 23:13, 25:20, 2:11) nusileido Strasbūro IG ekipai.

Lietuvis D.Motiejūnas per 21 minutę pelnė 12 taškų (6/9 dvit., 0/2 baud.), sugriebė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 pažeidė taisykles, sykį suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai „Monaco“ ekipoje žaidė Mike‘as Jamesas, pelnęs 25 taškus.

Strasbūro komandoje išsiskyrė net 31 naudingumo balą surinkęs Leopoldas Cavalier, įmetęs 15 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius. 21 tašką pridėjo Paulas Lacombe‘as.

Net ir po šios pergalės Strasbūro IG (13-15) ekipa Prancūzijos pirmenybėse žengia tik 11 vietoje.