Donatas Motiejūnas su „Monaco“ pademonstravo madas Milano klubui

Donatas Motiejūnas su „Monaco“ krepšininkais Eurolygos sezoną pradėjo laimėtomis rungtynėmis prieš Milano „Olimpia“ klubą.

Praėjusį sezoną trečią vietą reguliariajame čempionate užėmusi „Monaco“ komanda susitiko su Milano klubu, kuris praėjusį sezoną finišavo dvyliktas.

Monako krepšininkai patvirtino favoritų statusą – jau po dviejų kėlinių sukaupė 21 taško persvarą ir laimėjo rungtynes 93:80.

Donatas Motiejūnas pradėjo mačą starto penkete, bet nebuvo rezultatyvus – per 23 su puse minutės pelnė 2 taškus.

Jis pataikė 1 dvitaškį iš 6, užtat atkovojo 8 kamuolius – daugiausiai komandoje.

„Monaco“: Alpha Diallo 20, Elie Okobo 14, Furkanas Korkmazas, Matthew Strazdelis ir Mamas Jeiteh po 10, Mike'as Jamesas 9;

„Olimpia“: Armoni Brooksas 16 (4/5 trit.), Neno Dimitrijivečius ir Zachas LeDau po 11, Shavonas Shieldsas 10, Nikola Mirotičius 9.