2022 06 08

Dramą Badalonoje išgyvenusi Šaro „Barcelona“ – per žingsnį nuo Ispanijos finalo

Visas rungtynes išvykoje pirmavusi Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ susigrąžino prarastą namų aikštės pranašumą Ispanijos čempionato pusfinalio serijoje.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / „Barcelona“ klubo nuotr.

„Barca“ trečiadienį laimėjo karštą Kalalonijos derbį Badalonoje prieš „Joventut“ – 83:77 (23:14, 23:22, 15:20, 22:21).

Svečiai jau pirmajame kėlinyje pabėgo dviženkle persvara (19:9), bet kovingai nusiteikę „Joventut“ rankų nenuleido ir paskutinę minutę priartėjo iki vieno taiklaus metimo (77:74).

Netikėtu herojumi tuomet tapo Nickas Calathes, pataikęs sudėtingą tritaškį per šalia buvusį varžovą (80:74).

Serijoje iki 3 pergalių „Barca“ išsiveržė į priekį 2-1, bet kitos šios poros rungtynės penktadienį vėl vyks Badalonoje.

Rokas Jokubaitis buvo registruotas rungtynėms, tačiau nuo atsarginių žaidėjų suolelio nepakilo.

Į pergalę „Barca“ tempė Nikola Mirotičius – 18 taškų (3/4 trit.), 7 atkovoti kamuoliai ir 27 naudingumo balai.

Cory Higginsas pridėjo 12, Nicolas Laprovittola – 10, o buvę žalgiriečiai Brandonas Daviesas ir Nigelis Hayes-Davisas – po 9 taškus.

„Joventut“ ekipoje išsiskyrė 19 taškų įmetęs Ante Tomičius (8/13 dvit.) ir 17 – Derekas Willisas.

„Barcelona“ ir „Joventut“ poros laimėtojas dėl aukso Ispanijos susikaus su Madrido „Real“, kuris savo pusfinalyje 3-0 susitvarkė su Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“.