2023 10 06

Dukart iš duobės lipęs „Žalgiris“ užfiksavo 16 metų Eurolygoje nematytą rezultatą

Fantastišką kovingumą pirmosiose Eurolygos sezono rungtynėse demonstravęs Kauno „Žalgiris“ pasiekė nuo 2007 metų nematytą rezultatą.
Arnas Butkevičius
Arnas Butkevičius / zalgiris.lt nuotr.

Pergalingoje kovoje su Bolonijos „Virtus“ Kazio Maksvyčio auklėtiniai net du kartus sugebėjo panaikinti 15 taškų deficitą.

Krepšinio analitiko Dariaus Garuolio duomenimis, to Eurolygoje nebuvo pavykę niekam per paskutinius 16 metų.

Toli į priekį varžovus „Žalgiris“ paleido dar antrojo kėlinio pradžioje (25:40), bet įkvėpti naujoko Brady Maneko tritaškių lygino rezultatą iš karto po didžiosios pertraukos (44:44).

Deja, netrukus sekė dar viena 15 taškų dydžio duobė (48:63), po kurios gelbėtojo vaidmens jau ėmėsi pirmąsias savo rungtynes po 9 mėnesių pertraukos Eurolygoje žaidęs Keenanas Evansas, pasveikęs po Achilo sausgyslės traumos (73:73).

Galutinis rungtynių rezultatas skelbė svečių pergalę 82:79.

Kita dvikova Eurolygoje K.Maksvyčio auklėtinių laukia kitą penktadienį namuose su Belgrado „Crvena zvezda“, kuriai nuo šio sezono atstovauja ir lietuvis Rokas Giedraitis.

Bilietų į šį susitikimą jau senokai nebėra.