Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 11

Dviženklį skirtumą išbarstęs „Lietkabelis“ nusileido Ukrainos klubui

Dviženklę persvarą anksti susikrovęs, bet greitai ją išbarstęs Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (4-6) patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės Europos taurėje.
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Serbo Nenado Čanako auklėtiniai trečiadienį namuose 72:80 (24:12, 10:21, 17:22, 21:25) turėjo pripažinti Ukrainos klubo Slobožanskės „Prometey“ (6-4) pranašumą.

„Nežaidėme protingai ir galiausiai turėjome už tai susimokėti“, – iš karto po rungtynių neišsiplėtė N.Čanakas.

Panevėžiečiai galingai pradėjo susitikimą ir greitai pasiuntė svečius į nokdauną (18:5).

Deja, antrojo kėlinio pabaigoje Nenado Čanako auklėtiniai krito į duobę ir po didžiosios pertraukos jau „Prometey“ diktavo sąlygas (40:48).

Intriga sugrįžo ketvirtajame kėlinyje, kai „Lietkabelis“ persvėrė rezultatą (62:61), tačiau dar vienas varžovų spurtas leido jiems triumfuoti.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 15, Gyorgy Golomanas 13 (10 atk. kam.), Benas Griciūnas 12 (6 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 10 (8 atk. kam.).

„Prometey“: Calebas Agada (9 rez. perd.) ir Gianas Clavellas – po 19, D.J.Stephensas 14 (8 atk. kam.), Ondrejus Balvinas 10 (8 atk. kam., 3 blokai).

Pirmąsias tarpusavio rungtynes, vykusias Rygoje, Ukrainos klubas taip pat laimėjo 82:71.