2020 11 05

E.Bendžius svariai prisidėjo prie įtikinamos „Dinamo“ pergalės

Eimantas Bendžius sužaidė solidžias rungtynes, o jo atstovaujamas Sasario „Dinamo“ Čempionų lygos rungtynėse 92:72 (18:26, 20:21, 29:7, 25:18) nugalėjo Tenerifės „Iberostar“.
Eimantas Bendžius
Eimantas Bendžius / nuotr. FIBA

Kelią į pergalę Sasario krepšininkai sau nusitiesė trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo atsilikdami taškais, tačiau 10-ties minučių atkarpą „Dinamo“ laimėjo net 29:7.

E.Bendžius aikštėje praleido 31 minutę, per kurią pelnė 12 taškų (1/6 dvit., 2/4 trit. 4/4 baud. met.), atkovojo 1 kamuolį, kartą prasižengė, prarado 4 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 3 naudingumo balus.

Kai lietuvis buvo aikštėje, Sasario komanda pelnė 23 taškais daugiau nei varžovai. Pagal šį rodiklį puolėjas buvo lyderis komandoje.

Marco Spissu prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu: pelnė 14 taškų ir atliko net 15 rezultatyvių perdavimų.

Sasario komanda atliko 23 rezultatyvius perdavimus, kai varžovai – tik 14.

„Dinamo“ pataikė 47 proc. dvitaškių (24/51) ir 46 proc. tritaškių (10/22).

„Dinamo“: J.Tillmanas 21, M.Bilanas 18, G.Devecchi ir M.Spissu (15 rez. perd.) po 14, J.Burnellas 13, E.Bendžius 12.

„Iberostar“: B.Fitipaldo 24, A.Lopezas 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant