Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 12 23

E.Mockevičius karaliavo po krepšiais, M.Kuzminskas blokų atliko daugiau nei pelnė taškų

Pergalių seriją Italijos čempionate pratęsė Milano „Olimpia“ (11-0), savo aikštėje 72:67 (17:12, 20:16, 14:21, 21:18) nugalėjusi Varezės „Openjobmetis“ (7-4) krepšininkus.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / Euroleague.net nuotr.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Mindaugas Kuzminskas per 19 minučių Milano ekipai tepelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir blokavo 3 metimus.

Artūras Gudaitis nebuvo registruotas rungtynėms.

„Olimpia“ ekipoje rezultatyviausias buvo Mike'as Jamesas, pelnęs 27 taškus. „Openjobmetis“ gretose išsiskyrė 16 taškų surinkęs Aleksa Avramovičius.

Egidijus Mockevičius atliko dvigubą dublį, bet jo atstovaujama Pezaro „Victoria Libertas“ (4-7) namuose 65:77 (24:16, 11:27, 18:15, 12:19) nusileido Trento „Dolomiti Energia“ (4-7) ekipai.

Starto penkete žaidęs lietuvis per 29 minutes pelnė 15 taškų (5/6 dvit., 5/9 baud.), atkovojo net 19 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir surinko 33 naudingumo balus.

„Victoria Libertas“ komandai po 17 taškų pelnė Jamesas Blackmoonas ir Erikas McCree, svečiams Aaronas Craftas – 15.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?