2015 09 06

„Eurobasket 2015“ C grupė: Graikija nugalėjo Kroatiją

Sekmadienis – antroji Europos krepšinio čempionato C grupės kovų Zagrebe diena. Pirmąjį pralaimėjimą patyrė Kroatija, nusileidusi Graikijai.
Kroatija – Graikija
Kroatija – Graikija / „Scanpix“/AP nuotr.

Nyderlandai – Makedonija 71:78 (20:19, 11:24, 18:13, 22:22)

Pirmąją čempionato dieną staigmeną pateikę ir Gruziją nugalėję olandai varžovų nesibaimino ir šių rungtynių pradžioje. Minimalia persvara laimėję pirmąjį kėlinį jie prarado aštrumą antrajame ir leido makedonams įgyti 13 taškų pranašumą.

Jis buvo lemtingas ir olandai nusileido šeštadienį Graikijai pralaimėjusiai Makedonijai.

Nyderlandai: N.De Jongas 19, A.Slagteris ir H.Norelis po 10.

Makedonija: V.Ilievskis 14, A.Kostoskis ir B.Trajkovskis po 13, V.Stojanovskis 11, R.Hendriksas 10.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Worthy De Jongas

Slovėnija – Gruzija 79:68 (17:13, 24:13, 24:22, 14:20)

Susitiko pralaimėjimus pirmąją čempionato dieną patyrusios rinktinės. Nors slovėnai padarė beveik dvigubai daugiau klaidų nei gruzinai (23:12), laimėta kova po krepšiais (31:20) slovėnams leido džiaugtis pergale.

Slovėnija: K.Prepeličius 21, J.Klobučaras 20, J.Blazičius 12.

Gruzija: T.Šengelija 21, G.Cincadzė ir G.Šermadini po 11, V.Sanikidzė 10.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Slovėnija – Gruzija

Graikija – Kroatija 72:70 (13:18, 15:15, 23:24, 21:13)

Permainingose rungtynėse geriau pradėjo kroatai, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo penkiais taškais. Persvara išliko ir po antrojo kėlinio, o trečiajame net buvo išaugusi iki dešimties taškų.

Visgi nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Spurtavę graikai palaužė kroatus ir iškovojo antrąją pergalę bei tapo grupės lyderiais.

Graikija: V. Spanoulis 16, G. Printezis 13, K. Koufos 11, Y. Bourousis 10.

Kroatija: K.Simonas 18, R.Ukičius 14, D.Šaričius 11.