2021 10 02

Eurolygoje sutriuškinta „Anadolu Efes“ išsiliejo ant varžovų Turkijoje

Nesėkmingai Eurolygos sezoną pradėjusi praėjusio sezono čempionė Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa atsigriebė vietiniame fronte.
Shane'as Larkinas
Shane'as Larkinas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Ergino Atamano auklėtiniai svečiuose net 101:55 (33:17, 26:5, 25:18, 17:15) sudaužė Stambulo „Bešiktaš“ ekipą.

Fantastiškai rungtyniavusi „Anadolu Efes“ jau po dviejų kėlinių pirmavo 59:22, o paskutiniame ketvirtyje vienu metu turėjo net 53 taškų pranašumą (97:44).

Tai buvo antroji E.Atamano karių pergalė šiame sezone. Pirmose rungtynėse tik po pratęsimo „Anadolu Efes“ 94:93 įveikė „Merkezefendi“ ekipą.

Vis dėlto Eurolygoje taip sėkmingai startuoti nepavyko. Čempionai Madride visas rungtynes atsiliko nuo „Real“ ir pralaimėjo 69:82.

„Bešiktaš“: Dedricas Nicholausas Lawsonas 12, Ercanas Osmani, Jordanas Lathamas Bone'as ir Trevonas Bluiettas po 10.

„Anadolu Efes“: Rodrigue'as Beaubois 21, Jamesas Andersonas 19, Chrisas Singletonas 16, Filipas Petruševas 15.