Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 09 18

Europos krepšinio čempionato bronza – Vokietijos rinktinei

2022 m. Europos krepšinio čempionato bronzos medalius iškovojo Vokietijos rinktinė. Turnyro šeimininkai mažajame finale 82:69 (19:14, 17:9, 18:26, 28:20) nugalėjo Lenkijos krepšininkus.
Vokietija – Lenkija
Vokietija – Lenkija / FIBA nuotr.

Ant Europos čempionato prizininkų pakylos vokiečiai grįžo po 17 metų pertraukos. 2005 m. pirmenybėse jie buvo iškovoję sidabro medalius.

Vokiečiai nuo pat pirmų minučių turėjo iniciatyvą savo rankose – lenkai priekyje buvo tik pirmosiomis mačo minutėmis.

Intriga ketvirtajame kėlinyje buvo grįžusi, bet Vokietijos rinktinė su iškilusiais iššūkiais susitvarkė.

Po spurto 13:0 antrajame kėlinyje vokiečiai nutolo 34:20, o netrukus įgijo mače rekordinę 15 taškų persvarą – 36:21.

Vis dėlto lenkai „liko“ rungtynėse. Vis mažino skirtumą, kol ketvirtajame kėlinyje rezultatas tapo lygus – 59:59.

Lemiamu metu šeimininkai prapliupo tritaškiais. Johannesas Voigtmannas smeigė kelis iš eilės, nuramindamas Berlyno arenos publiką. Vokiečiai iš viso pataikė net 15 tolimų metimų (15/37, 41 proc.).

Vokietijos rinktinei Dennisas Schroderis pelnė 26 taškus, Johannesas Voigtmannas – 14. Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir pataikė 4 tritaškius iš 5.

Lenkams 18 taškų surinko Michalas Sokolowskis.