2019 04 09

Europos taurės finalas: „Valencia“ startavo pergale prieš R.Giedraičio ALBA

Antradienį prasidėjo Europos taurės finalo serija. Pirmose rungtynėse Ispanijoje „Valencia“ 89:75 (20:13, 21:25, 30:15, 18:22) palaužė Berlyno ALBA ekipą ir serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Euroleague.net nuotr.

Valensijos ekipa pirmavo praktiškai visų rungtynių metu ir po trijų kėlinių turėjo rekordinę, 18 taškų, persvarą 71:53.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje ALBA spurtavo ir sumažino skirtumą 62:71, bet „Valencia“ pergalės neišleido.

Rokas Giedraitis ALBA ekipai per 24 minutes pelnė 9 taškus (1/4 dvitašk., 2/7 tritašk., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir perėmė du kamuolius.

Valensijos ekipa laimėjo jau 15-as rungtynes iš eilės.

„Valencia“ siekia tapti pirmuoju klubu istorijoje, Europos taurę laimėjusiu keturis kartus.

Antrosios serijos rungtynės penktadienį vyks Berlyne.

„Valencia“: W.Thomas 22, M.Thomas 16, S.Van Rossomas 15, F.San Emeterio 11.

ALBA: P.Siva 17, M.Hermannssonas 16.