Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 06 22

Fenomenaliai rungtyniavęs F.Campazzo išgelbėjo „Real“ nuo antro pralaimėjimo paeiliui

Madrido „Real“ (2-1) buvo arti antrojo pralaimėjimo iš eilės atsinaujinusiame Ispanijos čempionate, tačiau žemiausias komandos krepšininkas padarė viską, kad taip neatsitiktų. Įspūdingai rungtyniavęs Facundo Campazzo atvedė karališkąjį klubą į pergalę prieš „Valencia“ (2-1) – 95:90 (31:21, 25:31, 18:19, 21:19).
Facundo Campazzo
Facundo Campazzo / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Fantastiškas rungtynes sužaidęs 181 cm ūgio F.Campazzo surinko net 42 naudingumo balus.

Argentiniečio sąskaitoje – per 37 minutes jis pelnė 29 taškus (7/8 dvit., 3/6 trit., 6/7 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė 3 kamuolius ir išprovokavo 6 varžovų pražangas.

42 naudingumo balai yra naujas F.Campazzo karjeros rekordas, o rezultatyviau jis žaidė tik atstovaudamas Argentinos rinktinei, kai surinko net 35 taškus.

Užtikrintai rungtynes pradėjęs „Real“ po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą, bet trečiajame ketvirtyje iniciatyvą perėmusi Valensijos komanda po spurto 10:0 persvėrė rezultatą – 69:65.

Iki tol be pralaimėjimų žaidusi „Valencia“ pirmavo ir ketvirtajame kėlinyje (82:78), tačiau tuomet prabilo „Real“ snaiperiai – po tritaškį pataikė Trey Thompkinsas ir Anthony Randolphas, o galiausiai varžovus pribaigė 5 taškus per paskutinę minutę pelnęs F.Campazzo.

Praėjusiame ture Burgoso „CB Miraflores“ klubui nusileidusi Madrido ekipa pagal pergales susilygino su „Valencia“ – abi ekipos turi po du laimėjimus per tris mačus. B grupėje dar dvi komandos turi tokius pačius pergalių kraičius – „CB Miraflores“ ir Las Palmaso „Gran Canaria“.

Iki grupių etapo pabaigos komandos sužais dar po du susitikimus.

„Real“: Facundo Campazzo 29 (11 rez. perd., 42 naud. bal.), Gabrielis Deckas 14, Trey Thompkinsas 13, Jaycee Carrollas 11.

„Valencia“: Antonio Abalde 17, Vanja Marinkovičius 14 (4/5 trit.), Jordanas Lloydas 13, Joanas Sastre ir Bojanas Dubljevičius po 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant