2020 06 19

G.Masiulis buvo rezultatyviausias, bet „Skyliners“ dar sykį neturėjo jokių šansų

Prieš finalines sezono kovas į Vokietijos čempionatą persikėlęs Gytis Masiulis sužaidė geriausias savo rungtynes, tačiau tai neišgelbėjo jo komandos nuo dar vieno pažeminimo. Frankfurto „Fraport Skyliners“ antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse 69:96 (20:23, 28:24, 15:26, 6:23) nusileido Ulmo „Ratiopharm“ ir baigė kovą dėl titulo.
Gytis Masiulis (viduryje)
Gytis Masiulis (viduryje) / „Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį mačą Ulmo komanda laimėjo dar užtikrinčiau – trečiadienį varžovus ji sutriuškino net 101:61.

G.Masiulis paskutinėse sezono rungtynėse buvo geriausias žaidėjas savo ekipoje – lietuvis per 21 minutę pelnė 14 taškų (4/4 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 8 kamuolius, blokavo vieną varžovo metimą, dusyk suklydo ir tris kartus prasižengė.

Rezultatyvumu G.Masiuliui prilygo tik Yormanas Polas Bartolo, taip pat pelnęs 14 taškų.

Šešerias rungtynes Vokietijoje sužaidęs lietuvis spėjo tapti vienu komandos lyderių – vidutiniškai per mačą jis rinko po 11 taškų.

Kovas pusfinalyje pratęsianti „Ratiopharm“ komanda dėl vietos finale grumsis su Liudvigsburgo „MHP Riesen“, kuri ketvirtfinalyje eliminavo nugalėtojų titulą gynusį Miuncheno „Bayern“.

Progą iškovoti Vokietijos čempiono titulą vis dar turi kitas lietuvis Rokas Giedraitis, kurio Berlyno ALBA šeštadienį žais atsakomąsias ketvirtfinalio rungtynes su „Gottingen“ klubu. Pirmąją akistatą sostinės klubas laimėjo užtikrintai – 93:68.

„Ratiopharm“: Dylanas Osetkowski 20 (10 atk. kam.), Andreas Obstas 19 (5/7 trit.), Tyleris Harvey ir Thomas Klepeiszas po 11.

„Fraport Skyliners“: Gytis Masiulis (8 atk. kam.) ir Yormanas Polas Bartolo po 14, Quantezas Robertsonas 10.