Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 08 17

Galingas Giannis lėmė graikų pergalę prieš Lenkiją

Puikiai rungtyniavęs Giannis Antetokounmpo atnešė dar vieną pergalę Graikijos rinktinei pasiruošime prieš Europos krepšinio čempionatą.
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Scanpix“/AP nuotr.

Graikų žvaigždė įmetė 24 taškus, o jo komanda Akropolio taurės turnyro starte 101:78 (27:10, 23:27, 19:22, 32:19) sutriuškino Lenkiją.

Giannis per 22 minutes spėjo surinkti 24 taškus (3/4 dvit., 2/4 trit., 12/19 baud.), atkovoti 4 kamuolius ir surinkti 20 naudingumo balų.

{embed|undefined}

Graikai rungtynes kontroliavo beveik visas 40 minučių, išskyrus labai sėkmingą lenkų atkarpą antrajame kėlinyje, kai mūsų kaimynai spurtavo 17:1 ir buvo priartėję iki 1 taško (27:28).

Be graikų ir lenkų Akropolio taurėje dar žaidžia Turkija ir Sakartvelas. Šių komandų akistatą šiandien 101:88 laimėjo turkai.

Graikija: Giannis Antetokounmpo 24, Tyleris Dorsey 19, Ioannis Papapetrou 12, Kostas Antetokounmpo 11.

Lenkija: Mateuszas Ponitka 15, Michalas Sokolowskis 13.