2020 12 09

Galingas lietuvių žaidimas padėjo „Loko“ laimėti taškų lenktynes Andoroje

Krasnodaro „Lokomotiv“ (7-2), kuriam atstovauja Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis, trečiadienio vakarą iškovojo dar vieną pergalę Europos taurės turnyre, 106:100 (26:30, 30:24, 28:27, 22:17) svečiuose nukovęs Andoros „MoraBanc“ (3-4).
Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis
Mindaugas Kuzminskas ir Martynas Pocius / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

M.Kuzminskas žaidė 33 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (6/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų metimų), sugriebė 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 24 naudingumo balus.

M.Kalnietis per 27 minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius, atliko net 12 rezultatyvių perdavimų, sau ir varžovams uždirbo po pražangą bei surinko 15 naudingumo balų.

Ši „Loko“ pergalė paliko teorines viltis žengti į kitą etapą ir „Lietkabeliui“. Dabar panevėžiečiams reikia pasiekti revanšą prieš Andoros komandą, nugalėti „Monaco“ bei tikėtis „MoraBanc“ pralaimėjimo paskutinėse rungtynėse.

„Lokomotiv“: Kevinas Hervey (13 atk. kam.) ir Jordanas Crawfordas po 23, Willas Cummingsas 20, Mindaugas Kuzminskas 17 (7 atk. kam.), Reggie Lynchas 9, Mantas Kalnietis (12 rez. perd.) ir Stanislavas Ilnickis po 7.

„MoraBanc“: Haukuras Palssonas 21, Clevinas Hannah 18 (5 rez. perd.), Oriolas Pauli 13, Babatunde Olumuyiwa (10 atk. kam.) ir Jeremy Senglinas po 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant