Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 09 06

Giannio šou nutraukė Ukrainos pergalių seriją

Ukrainos rinktinė du kėlinius puikiai kovėsi su Graikija, tačiau tuomet atsitrenkė į Giannio Antetokounmpo sieną. Graikai šventė pergalę 99:79 (23:20, 16:26, 32:11, 28:22).
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / nuotr. FIBA

Per 27 minutes G.Antetokounmpo suvertė 41 tašką (13/16 dvit., 0/2 trit., 15/18 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 43 naudingumo balus.

Ukrainiečiams po 16 taškų surinko „Šiauliuose“ praėjusį sezoną praleidęs Issufas Sanonas bei Sviatoslavas Mychailiukas.

Graikai pataikė 68 proc. (27/40) dvitaškių ir 35 proc. (7/20) tritaškių. Įdomu tai, kad Graikija metė net 30 baudų metimų, o ukrainiečiai – tik šešis.

Graikijos komanda atliko net 24 rezultatyvius perdavimus, Ukrainos – 15. Nugalėtojai 18 taškų surinko greitose atakose, 4 – antrais šansais.

Tiek Ukraina, tiek Graikija buvo laimėjusios visas trejas pirmąsias savo rungtynes Europos čempionate, abi jos yra užsitikrinusios vietą atkrintamosiose.

Graikija: G.Antetokounmpo 41, N.Calathesas (7 rez. perd.) ir T.Dorsey po 13.

Ukraina: S.Mychailiukas ir I.Sanonas po 16, A.Lenas ir I.Sydorovas po 10.