2023 10 30

Graikijos derbis: „Panathinaikos“ šventė sunkią pergalę Pirėjuje

Karštame amžinų varžovų derbyje Pirėjo „Olympiakos“ namų arenoje 54:66 (12:11, 19:17, 12:17, 11:21) krito prieš Atėnų „Panathinaikos“.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / „Scanpix“ nuotr. / IPA MilestoneMedia/PA Images

Prieš rungtynes iki arenos „Panathinaikos“ komandą lydėjo gyva policijos pareigūnų siena. Sirgaliai siuntė ne pačius gražiausius linkėjimus varžovams, o ypač Kostui Sloukui, kuris po praėjusio sezono priėmė skandalingą sprendimą ir iš „Olympiakos“ patraukė į amžino priešo stovyklą.

Rungtynės buvo itin nerezultatyvios, nespindėjo jose ir abiejų komandos lietuviai.

Nugalėtojams Marius Grigonis per 25 minutes ant parketo surinko 2 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, perėmė 2 kamuolius, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 4 varžovų pražangas.

Ignas Brazdeikis, išpirktas iš „Žalgirio“ už pusę milijono eurų prieš pat sezoną, per 7 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, gavo bloką ir kartą prasižengė.

Kostas Mitoglou su 20 taškų buvo rezultatyviausias „Panathinaikos“ komandoje, jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, blokavo 4 varžovų metimus ir surinko 26 naudingumo balus.

„Olympiakos“: N.Williamsas-Gossas 14, I.Canaanas 11, A.Petersas 7.

„Panathinaikos“: K.Mitoglou 20 (10 atk. kam., 26 naud. bal.), K.Guy 11, J.Hernangomezas 10, J.Grantas ir M.Lessortas (11 atk. kam.) po 8.