Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Graikijos derbyje – nesulaikomas PAO gynėjų tandemas ir lietuvio triumfas

Graikijos čempionate ant parketo susitiko du didžiausi priešai. Pergalę iškovojo Mariaus Grigonio atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ (4-0) klubas, kuris išvykoje 78:71 (23:23, 25:15, 14:17, 16:16) įveikė Pirėjo „Olympiakos“ (3-1) krepšininkus.

M.Grigonis nežaidė dėl nugaros skausmų.

Pusantro kėlinio abi komandos žygiavo lygiai, tačiau tuomet PAO spurtavo 16:4 ir į pertrauką nusinešė dviženklį pranašumą (48:38).

Esminį smūgį PAO sudavė ketvirtajame kėlinyje, kai smogė atkarpa 11:2 ir likus 5 minutėms įgijo 16 taškų pranašumą (53:37). Per likusį laiką „Oly“ išsigelbėti nesugebėjo.

Į pergalę „Panathinaikos“ vedė Kendricko Nunno (25 tšk.) ir Lorenzo Browno (18 tšk.) tandemas, kuris kartu surinko 43 taškus. Mathiasas Lessort'as pridėjo 10.

Pralaimėjusiems Saša Vezenkovas pelnė 19 taškų (7 atk. kam.), 15 – Evanas Fournier (6 rez. perd.), Mosesas Wrightas – 14.