Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 09 03

Ilgokai varžovus besiviję vokiečiai iškovojo antrą pergalę

Antrą pergalę Europos krepšinio čempionato B grupėje, kur žaidžia ir Lietuva, iškovojo Vokietijos rinktinė, rezultatu 92:82 (18:20, 24:27, 28:11, 22:24) palaužusi Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkus.
 Dennisas Schroderis
Dennisas Schroderis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vokiečiai sunkiai pradėjo rungtynes, per keturias minutes pelnydami vos 2 taškus (2:9).

Skirtumas svyravo, tačiau varžovus vokiečiai vijosi iki pat trečiojo kėlinio pradžios.

Antrajame kėlinyje vokiečių deficitas netgi buvo pasiekęs 11 taškų ribą (34:45).

Vis dėlto Jonathono Voigtmanno dėjimu išlyginę (47:47), o Denniso Schroderio tritaškiu persvėrę rezultatą vokiečiai už varžovų daugiau nebebuvo.

Po truputį didindami pranašumą baigiantis trečiajam kėliniui vokiečiai įgijo 12 taškų persvarą (70:58).

Ketvirto kėlinio pradžioje padidino skirtumą iki 17 taškų (77:60), ir to pakako, kad ramiai nužingsniuotų iki pergalės.

Vokiečiai šiame mače pataikė net 11 tritaškių (11/26, 42 proc.), o bosniai suklydo tik 8 kartus (vokiečiai 14).

Rezultatyviausi vokiečių gretose buvo D.Schroderis (9 rez. perd.) ir Franzas Wagneris, pelnę po 18 taškų. J.Thiemannas surinko 14.

Bosnių gretose dominavo Džanano Musos (30 taškų) ir Jusufo Nurkičiaus (21) tandemas.