2019 09 29

Ispanijoje – A.Kulbokos tritaškių salvė ir pasireikšti negavęs D.Giedraitis

Ispanijos krepšinio čempionate ACB sekmadienį pergalėmis džiaugėsi tiek Arnoldas Kulboka, tiek ir Dovydas Giedraitis. Tiesa, Lietuvos krepšininkų indėliai buvo labai skirtingi.
Arnoldas Kulboka
Arnoldas Kulboka / „Twitter“ nuotr.

21-erių Arnoldo Kulbokos atstovaujama Bilbao „RETAbet“ namuose 83:79 (28:18, 25:16, 18:23, 12:22) nukovė Europos taurės čempionę „Valencia“ ekipą.

Po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai pirmavo net 19 taškų persvara, tačiau „ant popieriaus“ stipresni varžovai antroje mačo dalyje prisivijo ir ketvirtajame kėlinyje dukart atsilikinėjo vos dviem taškais.

Rezultatui esant 75:73 beveik lemiamą dūrį savo varžovams sudavė A.Kulboka, pataikęs tolimą metimą.

Šiose rungtynėse lietuvis nesukuklino svaidyti tritaškių ir jų paleido net 11, iš kurių pataikė 4. Taikliarankis puolėjas ant parketo praleido daugiausiai iš komandos – 28 minutes, o per jas spėjo pelnyti 14 taškų (1/1 dvit., 4/11 trit.), atkovoti 6 kamuolius, atlikti 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkti 14 naudingumo balų.

Rezultatyviau ir naudingiausiai už lietuvį rungtyniavo tik prieš buvusią savo komandą žaidęs veteranas Rafa Martinezas, pelnęs 16 taškų ir surinkęs 22 naudingumo balus.

Valensijos klube buvęs „žalgirietis“ Brockas Motumas per beveik 20 žaidimo minučių pasižymėjo 13 taškų ir 7 atkovotais kamuoliais.

Bilbao „RETAbet“: R.Martinezas 16, A.Kulboka 14, A.Bouteille 13.

„Valencia“: G.Vivesas 15, S.Van Rossomas 14, B.Motumas 13, B.Dubljevičius 10.

„Twitter“ nuotr./Dovydas Giedraitis

Pirmą pergalę Ispanijos čempionate įsirašė ir Madrido „Estudiantes“. Nors trenerio sprendimu Dovydas Giedraitis nerungtyniavo, sostinės ekipa namuose 82:78 (19:21, 16:18, 24:17, 23:22) įveikė Las Palmaso „Gran Canaria“.

„Estudiantes“: D.Brizuela 18 (25 naud. bal.), K.Kadji 15 (8 atk. kam.), P.Scrubbas 12, N.Dangubičius 11.

„Gran Canaria“: M.Costello 19, D.Harperis 16, J.Shurna ir J.Beiranas po 11.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?