Ispanijoje – dviejų Laurynų vedamos komandos triumfas prieš M.Sajų

Ispanijos ACB lygoje ketvirtadienio vakarą sužaisti du susitikimai, kuriuose ant parketo išbėgo keturi Lietuvos krepšininkai.
Laurynas Birutis
Laurynas Birutis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Manresoje Martyno Sajaus atstovaujama šeimininkų „Baxi“ (1-1) komanda metė iššūkį Lauryną Birutį ir Lauryną Beliauską savo sudėtyje turinčiam Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ (2-0) klubui.

Pergalę po dramatiškos kovos pasiekė dviejų Laurynų vedama ekipa – 80:76 (21:15, 20:24, 19:17, 20:20).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė L.Beliauskas, kuris per 22 minutes sumetė 15 taškų (2/2 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, keturis sykius suklydo ir užbaigė rungtynes su 9 naudingumo balais.

Pirmojo turo naudingiausiu žaidėju tapęs L.Birutis žengė įkandin savo bendravardžiui ir per 26 minutes surinko 14 taškų (7/10 dvit.), sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimų, dusyk suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Pralaimėjusių gretose sėkmingiausiai žaidė M.Sajus, per 17 minučių pelnęs 13 taškų (5/6 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, du kartus suklydo ir surinko 15 balų naudingumą.

Kitose rungtynėse Madrido „Estudiantes“ (0-2) su Dovydu Giedraičiu svečiuose 80:93 (15:24, 21:15, 21:31, 23:23) nusileido Mursijos UCAM (1-1) ekipai.

Karjeros rekordą pirmajame ture pagerinęs 20-metis lietuvis šįkart strigo varžovų gynyboje ir per 19 minučių pelnė 6 taškus (2/4 trit.), atkovojo kamuolį, sykį suklydo ir surinko 2 naudingumo balus.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant