2022 02 17

Ispanijoje – solidus L.Biručio pasirodymas

Ispanijos čempionate skaudų pralaimėjimą po pratęsimo patyrė Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujamas Santjago De Kompostelos „Obradoiro“ (7-14) klubas, namuose 86:93 (16:24, 20:16, 24:20, 22:22, 4:11) nusileidęs Sevilijos „Real Betis“ (6-14).
Laurynas Birutis
Laurynas Birutis / „Monbus Obradoiro“ klubo nuotr.

L.Birutis žaidė 35 minutes ir pelnė 15 taškų (3/5 dvitaškių, 9/12 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 5 sykius pažeidė taisykles ir surinko 17 naudingumo balų.

L.Beliauskas per 5 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atkovojo ir perėmė po kamuolį, 2 kartus suklydo ir surinko 2 naudingumo balus.

Nugalėtojams Shannonas Evansas įmetė 29 taškus, šeimininkų gretose išsiskyrė po 21 tašką pelnę Thomasas Scrubbas ir Kassiusas Robertsonas.

„Obradoiro“ užima šešioliktą vietą tarp 18 komandų. Į žemesnį divizioną krenta dvi silpniausios ekipos.