2020 12 14

Ispanijoje treneris lyg apsėstas šaukė Lietuvos talentui: „Tu žaidi silpnai!“

Ispanijos krepšinio lygoje yra trenerių, kurie emocijomis nenusileidžia, o gal net ir lenkia Šarūną Jasikevičių. Buvęs Ispanijos rinktinės krepšininkas, dabar Bilbao „RETAbet“ komandą treniruojantis Alexas Mumbru rungtynių viduryje tiesiog pasiuto iš pykčio. Velnių kliuvo ir Arnoldui Kulbokai.
Alexas Mumbru
Alexas Mumbru / „Scanpix“ nuotr.

Bilbao komanda, kuriai atstovauja A.Kulboka ir Regimantas Miniotas, šį sezoną stringa. Sekmadienį vykusios rungtynės komandai buvo visiškai prastos.

Bilbao mače su lentelės kaimyne Saragosos „Casedemont“ ekipa antrajame kėlinyje atsidūrė beviltiškoje situacijoje.

„Kas nori žaisti? Kas nori laimėti? Kuris yra tas, kuris norėtų žaisti kietai? Kuris?“ – esant rezultatui 20:45, per minutės pertraukėlę šaukė Alexas Mumbru.

Bilbao komandos treneris pyko ant visos komandos. Labiausiai kliuvo jaunajam A.Kulbokai.

„Tu žaidi silpnai. Tu prametei dvitaškį, nes žaidi silpnai“, – suolo gale sėdinčiam 22 metų lietuviui rėžė treneris.

Pats buvęs aukščiausio lygio krepšininkas, su Ispanijos rinktine laimėjęs pasaulio ir Europos pirmenybių auksą bei olimpinių žaidynių sidabrą, jis anglų kalba (tačiau su ryškiu akcentu) toliau plūdo krepšininkus.

„Kas čia per š....? Apie ką jūs galvojate? Apie ką galvojate? Turite suš.... minutę, kad eitumėt ir žaistumėt kietai“, – tėkšdamas žemėn derinių lentą pareiškė A.Mumbru.

Jo riksmai padėjo mažai – Bilbao ekipa vis tiek pralaimėjo mačą 76:105 (12:30, 18:26, 15:24, 31:25) ir liko su dviem pergalėmis po trylikos rungtynių.

Šio mėnesio pradžioje iš Prienų pas baskus persikėlęs R.Miniotas sekmadienio mače pelnė 12 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. A.Kulboka per 17 minučių taškų nepelnė.

Praėjusį sezoną aštuntą vietą Ispanijoje užėmusi Bilbao komanda dabar tėra 17-oje pozicijoje tarp 19-os komandų.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant