2021 09 12

Ispanijos Supertaurės finale lauks „El Clasico“: „Real“ išvargo pergalę pusfinalyje

Madrido „Real“ tik po atkaklios kovos 72:70 (14:21, 17:16, 17:16, 24:17) palaužė Tenerifės „Iberostar“ ir iškopė į Ispanijos Supertaurės finalą, kur jų laukia amžinoji varžovė „Barcelona“.
Fabienas Causeuras
Fabienas Causeuras / „Scanpix“ nuotr.

Tris kėlinius besivejančio vaidmenyje buvęs karališkasis klubas į lemiamą šturmą pakilo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kurioje spurtavo 11:2 ir įgijo keturių taškų pranašumą (59:55).

Jį Tenerifės krepšininkai greitai nukirpo, tačiau tuomet „Real“ į priekį stumtelėjo Fabienas Causeuras, pelnęs 5 taškus be atsako. Madrido ekipa išsaugojo trapų pranašumą iki pat rungtynių pabaigos ir iškovojo teisę apginti Supertaurės trofėjų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai su 15 taškų rungtyniavo Guerschonas Yabusele, atkovojęs 8 kamuolius ir surinkęs 18 naudingumo balų per 34 žaidimo minutes.

Solidžiai atrodė ir perimetro krepšininkai F.Causeras bei Nigelas Williamsas-Gossas, pridėję po 12 taškų.

„Iberostar“ klubui 21 tašką suvertė Sakartvelo bokštas Giorgi Shermadinis, 13 taškų pelnė ir 6 rezultatyvius perdavimus išdalino Marcelinho Huertas.

Didysis finalas tarp „Real“ ir „Barcelonos“ ekipų įvyks šiandien 19:30 val. Lietuvos laiku.