2022 03 22

Įspūdingai žaidęs V.Micičius nukalė Madrido „Real“

Vasilije Micičius surengė įspūdingą pasirodymą, o jo vedamas Stambulo „Anadolu Efes“ (14-10) antradienio vakarą namuose 93:90 (19:21, 25:30, 28:28, 21:11) nukovė Madrido „Real“ (18-7).
Vasilije Micičius
Vasilije Micičius / „Scanpix“ nuotr.

Nors turkai turėjo aiškų savo lyderį, puikiai pataikę svečiai laikė rungtynių vadžias savo rankose iki ketvirtojo kėlinio pabaigos.

Visgi galiausiai V.Micičius rezultatą išlygino (88:88) ir paskutinės minutės virto drama.

Gabrielis Deckas grąžino „Real“ trapų pranašumą, bet Elijah Bryantas įleido tritaškį ir „Anadolu Efes“ išsiveržė į priekį.

Tuomet V.Micičius perėmė kamuolį ir įtvirtino šeiminininkų pranašumą.

Madrido komanda išsigelbėjimui turėjo 9 sek., bet Rudy Fernandezo metimas tikslo nepasiekė.

„Real“ gretose argentinietis Gabrielis Deckas žaidė visas 40 minučių.

V.Micičius sužaidė vieną įspūdingiausių sezono mačų ir pelnė 29 taškus bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 29, Adrienas Moermanas 18, Shane‘as Larkinas 12, Tiboras Pleissas 11.

„Real“: Gabrielis Deckas 23 (10 atk. kam.), Guerschonas Yabusele 20, Adamas Hanga 14.