2020 07 26

Izraelio pusfinalyje D.Sirvydžio „Hapoel“ pražudė kosminis tritaškis su sirena

Deivido Sirvydžio atstovaujamos Jeruzalės „Hapoel“ žygis link čempionės trofėjaus sustojo pusfinalyje – finalo ketverto principu vykstančiame turnyre jie po permainingos kovos 97:100 (17:32, 20:18, 41:27, 19:23) turėjo pripažinti Rišono „Maccabi“ pranašumą.
Deividas Sirvydis
Deividas Sirvydis / Twitter nuotr.

Pirmasis iš dviejų sekmadienį vykstančių pusfinalių priminė amerikietiškus kalnelius.

15 taškų deficitą po pirmojo ketvirčio turėjusi „Hapoel“ akimirką atsilikinėjo net 22 taškais, tačiau visa tai nubraukė fenomenaliu 41 taško trečiuoju ketvirčiu, o po 30 žaidimo minučių jau buvo priekyje.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje situaciją kontroliavo „Maccabi“ (97:92), tačiau jų varžovai vos per 16 sekundžių rezultatą sugebėjo išlyginti (97:97).

Iki kėlinio pabaigos dar buvo likusi 1,1 sek., o mirtiną dūrį Jeruzalės miesto klubui sudavė kosminį tritaškį su sirena jau lėkdamas į užribį pataikęs Adamas Arielis.

Snaiperis iš Lietuvos eilinį sykį buvo neregistruotas ir komandos pasirodymą stebėjo be sportinės uniformos.

„Hapoel“ nuo nesėkmės neišgelbėjo ir rezultatyvus Jeremy Pargo žaidimas. Gynėjas pataikė 6 tritaškius iš 9 ir iš viso pelnė 32 taškus.

Nugalėtojų gretose pirmaisiais smuikais griežė amerikiečiai D'Angelo Harrisonas (21 tšk.) ir Zachas Hankinsas (20 tšk.).

Jeruzalės „Hapoel“: J.Pargo 32 , J.Feldeine'as 18, J.Hollandas 15 (7 atk. kam.), S.Braimoh 14 (10 atk. kam.).

Rišono „Maccabi“: D.Harrisonas 21 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Z.Hankinsas 20 (10/12 dvit.), O.Blayzeris 16, D.Monroe 13 (7 rez. perd.), A.Arielis (3/10 trit.) ir A.Hamiltonas (6 atk. kam.) po 11.

Antrajame pusfinalyje daugkartinė šalies čempionė Tel Avivo „Maccabi“ taip pat tik po dramatiškos kovos 81:78 palaužė Gan Nero „Galil Gilboa Hapoel“.