2019 10 26

Jungtinėje lygoje – pirmoji K.Maksvyčio treniruojamos ekipos pergalė

Pirmą pergalę šio sezono Jungtinės lygos varžybose iškovojo Kazio Maksvyčio treniruojamas Permės „Parma“ klubas. Šeštadienį Rusijos klubas 85:74 (23:16, 14:18, 19:28, 29:12) namuose įveikė puikiai startavusius Talino „Kalev“ krepšininkus.
Kazys Maksvytis
Kazys Maksvytis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Sunkiai „Parma“ ekipai klostėsi ir ši akistata. Šeimininkai ketvirtą kėlinį pradėjo vydamiesi savo priešininkus, tačiau lemiamą atkarpą sužaidė tiesiog fantastiškai ir estams šansų nepaliko.

Permės ekipai atstovaujantis Eigirdas Žukauskas per 26 minutes pelnė 6 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 4, perėmė vieną ir prarado 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

Adas Juškevičius per 17 minučių pelnė 7 taškus (1/2 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, sau ir varžovams uždirbo po 4 pražangas bei surinko 11 naudingumo balų.

Permės ekipą į priekį tempė 19 taškų pelnęs Arnettas Moultrie, svečiams po 18 surinko Aigaras Škelė ir Kristjanas Kanguras.

Prieš tai „Parma“ buvo pralaimėjusi trejas rungtynes ir dabar pakilo į dešimtąją poziciją.

Jungtinėje lygoje be pergalių lieka tik Minsko „Cmoki“ ir Saratovo „Avtodor“.

„Kalev“ klubas po penkių mačų turi tris pergales ir iš antros pozicijos nukrito į šeštą.

Pirmauja visus penkis sykius laimėjęs Maskvos srities „Chimki“, kurį treniruoja Rimas Kurtinaitis.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?