2021 02 11

Juodas D.Adomaičio ruožas tęsiasi: „Hapoel“ iškrito jau iš trečio turnyro

Dainiui Adomaičiui Izraelyje ir toliau nepavyksta pagauti sėkmės paukštės. Lietuvio treniruojamas Jeruzalės „Hapoel“ klubas iškrito ir iš šalies taurės turnyro.
Dainius Adomaitis
Dainius Adomaitis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

„Hapoel“ Izraelio taurės pusfinalyje 84:90 (20:22, 21:17, 19:21, 24:30) nusileido Rišono „Maccabi“ klubui.

Nuo sausio vidurio, kai D.Adomaitis stojo prie Jeruzalės ekipos vairo, „Hapoel“ jau spėjo iškristi iš FIBA Čempionų lygos, Balkanų tarptautinės krepšinio lygos (BIBL), o dabar pasitraukė ir iš Izraelio taurės turnyro.

„Hapoel“ patyrė nesėkmę, nors dar antrajame kėlinyje turėjo 11 taškų persvarą (40:29), o ir ketvirtojo ketvirčio pradžioje pirmavo 69:65. Vis dėlto galingą atkarpą sužaidęs „Maccabi“ spurtavo net 19:5, priešpaskutinę minutę susikrovė 9 taškų persvarą (83:74) ir iškovojo pergalę.

D.Adomaičiui dabar lieka tik Izraelio pirmenybės, kuriose lietuvio klubas per ketverias rungtynes vadovaujant šakiškiui iškovojo dvi pergales ir rikiuojasi ketvirtoje vietoje.

„Hapoel“ Izraelio taurę buvo laimėję du kartus iš eilės – 2019 ir 2020 metais. Iš viso šiame turnyre Jeruzalės klubas triumfavo šešis sykius, o dar aštuoniskart žaidė finale.

Rišono „Maccabi“ varžovai finale paaiškės po antrojo pusfinalio, kuriame Tel Avivo „Maccabi“ žais prieš Holono „Hapoel“.

„Maccabi“: Golanas Guttas 22, Akilas Mitchellas 16, Isaiah Tayloras ir Trey Lewisas po 15.

„Hapoel“: Suleimanas Braimoh 27, Malcolmas Hillas 20, Jacobenas Brownas 11.