2021 01 17

K.Maksvyčio auklėtiniai antroje rungtynių dalyje nušlavė VTB lygos autsaiderius

Pastaruoju metu kiek strigusiems Permės „Parma“ (5-7) krepšininkams, kuriems vadovauja Kazys Maksvytis, Krasnojarske pergalei pasiekti užteko galingos antrosios mačo dalies. VTB vieningosios lygos rungtynėse jie 86:52 (14:18, 26:20, 24:5, 22:9) sutriuškino absoliučius lygos autsaiderius „Jenisej“ (1-10) krepšininkus.
Eigirdas Žukauskas
Eigirdas Žukauskas / „Scanpix“/ITAR-TASS nuotr.

Antrajame kėlinuke „Parma“ ekipa turėjo 8 taškų deficitą (20:28), tačiau dar prieš komandoms žengiant į pertrauką perėmė iniciatyvą (40:38).

Puikią bangą pasigavę svečiai po pertraukos varžovus pradėjo triuškinti. Kazio Maksvyčio auklėtiniai trečią kėlinį laimėjo net 24:5, o didžiąją paskutinio ketvirčio dalį specialistas iš Lietuvos aikštėje laikė įprastai mažiau pasireikšti gaunančius vietinius žaidėjus, kurie vaizdo aikštėje tikrai negadino.

„Parma“ nutraukė keturių nesėkmių seriją VTB čempionate, o lietuviai ir vėl buvo tarp rezultatyviausiųjų.

Eigirdui Žukauskui rezultatyvumu ir naudingumu neprilygo niekas – puolėjas per beveik 20 min. pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Adas Juškevičius per 26 min. surinko 12 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir finišavo su 20 naudingumo balų.

Krasnojarsko „Jenisej“: Mikhailas Kulaginas 16, Tyusas Battle'as 12.

Permės „Parma“: Eigirdas Žukauskas 17, Martinas Mejeris 16, Borisas Savovičius 15, Adas Juškevičius 12.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant