2023 06 22

K.Punterio šou: „Partizan“ po dešimtmečio triumfavo Adrijos lygoje

Kevinas Punteris lemiamose rungtynėse pelnė net 32 taškus, o Belgrado „Partizan“ triumfavo Adrijos lygoje po 10 metų pertraukos.

Didžiojo finalo serijoje iki 3 pergalių buvo lygu 2:2, o lemiamas mūšis vyko stebint rekordinei miniai – net 22198 sirgaliams.

Palaikomi tokios minios Željko Obradovičiaus auklėtiniai namie galiausiai 96:85 (30:18, 24:16, 21:34, 21:17) sudorojo principinę varžovę Belgrado „Crvena zvezda“ ir laimėjo finalinę seriją 3:2.

Fantastiškai svarbiausias rungtynes sužaidė K.Punteris. Amerikietis pelnė 32 taškus (8/11 dvit., 3/6 trit., 7/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 36 naudingumo balus.

Galingai rungtynes pradėję „Partizan“ krepšininkai šovė į priekį 20 taškų persvara (54:34).

Vis dėlto „Crvena zvezda“ sugebėjo grąžinti intrigą. Facundo Campazzo dūrė tritaškį ir skirtumas sumenko iki septynių (75:68).

Ketvirtojo kėlinio viduryje intriga dar padidėjo – „Crvena zvezda“ priartėjo iki keturių (79:75). Dante Exumas tuomet pelnė 4 taškus iš eilės, o „Partizan“ varžovų nebeprisileido.

„Partizan“: Kevinas Punteris 32 (5 atk. kam., 36 naud. bal.), Zachas LeDay'us 15, Jamesas Nunnally 12, Mathiasas Lessortas (8 atk. kam.) ir Dante Exumas (5 rez. perd.) – po 10.

„Crvena zvezda“: Ognjenas Dobričius 18 (5 atk. kam.), Benas Bentilas 15, Nemanja Nedovičius 12, Facundo Campazzo 10 (8 rez. perd., 5 per. kam.).