Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2013 11 20

Kęstučio Kemzūros ir Ramūno Butauto treniruojamų klubų pergalės Europos taurėje

Kęstučio Kemzūros treniruojama Nimburko ČEZ ekipa Europos taurės rungtynėse iškovojo labai reikalingą pergalę – 73:51 (20:15, 16:14, 16:5, 21:17) privertė pasiduoti Ostendės „Telenet“ krepšininkus. Laimėjimu šeštajame ture džiaugėsi ir kito trenerio iš Lietuvos ekipa – Ramūno Būtauto VEF 77:70 (19:17, 22:21, 19:15, 17:17) nugalėjo Skopjės „Aerodrom MZT“ klubą.
Kęstutis Kemzūra
Kęstutis Kemzūra / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvio treniruojama ekipa sėkmingai pradėjo rungtynes – iki pirmojo kėlinio pabaigos pavyko susikrauti 5 taškų pranašumą – 20:15.

Antrajame kėlinyje, komandos žaidė apylygiai ir intrigos netrūko. Tačiau prieš ilgąją pertrauką ČEZ jau pirmavo 7 taškais – 36:29.

Lemiamas buvo trečiasis susitikimo kėlinys, kai Nimburko ekipa varžovams leido pelnyti tik 5 taškus, o pati sumetė 16. Kęstučio Kemzūros komanda pirmavo jau 52:34.

Paskutiniame kėlinyje belgams nepavyko perlaužti rungtynių eigos ir ČEZ šventė 3  pergalę A grupėje 73:51.

ČEZ: Rašidas Mahalbašičius 15, Tre Simmonsas 13, Dylanas Page‘as 12, Vlado Ilievskis (7 rez. perd.) 9, Vojtechas Hrubanas ir Radoslavas Rančikas (5 atk. kam.) 7.

„Telenet“: Mateuszas Ponitka (5/7 dvitaškiai) 18, Andrija Stipanovičius 14, Quentinas Serronas 8, Dušanas Djordjevičius 5.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Kantu „Pallacanestro“ (Italija) 6 0 503:429
2. Ostendės „Telenet“ (Belgija) 4 2 440:454
3. Nymburko ČEZ (Čekija) 3 3 473:456
4. Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija) 3 3 427:438
5. Zagrebo „Cibona“ (Kroatija) 1 5 447:465
6. Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija) 1 5 447:495

Pergalę šeštosiose Europos taurės G grupės rungtynėse iškovojo ir Ramūno Būtauto VEF klubas. Po trijų nesėkmių iš eilės Rygos ekipa 77:70 (19:17, 22:21, 19:15, 17:17) nugalėjo Skopjės „Aerodrom MZT“ ekipą.

VEF: Kenanas Bajramovičius 16 taškų, Antywane‘as Robinsonas (9 atk. kam.), Arturas Strelniekas ir Dee Brownas po 14, Derrickas Nixas 6.

„Aerodrom MZT“: Damjanas Stojanovskis 22, Todoras Gečevskis 14, Aleksandras Kostoskis 13.

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Kazanės „Unics“ (Rusija) 6 0 478:397
2. Haifos „Maccabi“ (Izraelis) 4 2 445:443
3. Bandirmos „Banvit“ (Turkija) 3 3 466:404
4. Rygos VEF (Latvija) 3 3 429:466
5. Talino „Kalev-Cramo“ (Estija) 1 5 403:453
6. Skopjės „MZT Aerodrom“ (Makedonija) 1 5 425:483