2021 11 21

Košmariška antroji rungtynių pusė palaidojo G.Masiulio klubo viltis Valensijoje

Du labai skirtingus veidus parodžiusi Gyčio Masiulio atstovaujama Bilbao „Surne“ (3-8) ekipa patyrė skaudžią nesėkmę Valensijoje. Baskai išbarstė net 21 taško pranašumą ir galiausiai buvo sumindyti 84:100 (36:30, 21:11, 16:31, 11:28).
Gytis Masiulis
Gytis Masiulis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.
Temos: 1 Gytis Masiulis

Neįtikėtiną pasirodymą puolime pirmoje žaidimo dalyje surengusi Bilbao ekipa varžovus nuprausė šaltu dušu ir turėjo net 21 taško persvarą (57:36), kurią sugebėjo išbarstyti per vieną kėlinį.

Po trijų ketvirčių jų pranašumas siekė minimumą (73:72), o beviltiškai sužaistas ketvirtasis kėlinys dar ir garantavo nesėkmę didžiuliu skirtumu.

Antrą rungtynių dalį „Surne“ pralaimėjo net 27:59.

Gytis Masiulis šiame mače buvo kuklus. Lietuvis per 18 min. pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, 3 kartus prasižengė ir naudingumo balų nesurinko.

Priminsime, kad dar praėjusią savaitę Bilbao klube rungtyniavo ir kitas lietuvis Regimantas Miniotas, kuris prisijungė prie Kauno „Žalgirio“.

„Valencia“: Jaume Pradilla 21 (5 atk. kam.), Klemenas Prepeličius 19 (5/11 trit.), Bojanas Dubljevičius 16 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 31 naud. bal.), Samas Van Rossomas 13 (7 rez. perd., 22 naud. bal.).

Bilbao „Surne“: Valentinas Bigote 19, Ludvigas Hakansonas 15 (5 rez. perd.), Angelis Delgado 14 (6 atk. kam., 19 naud. bal.).