Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

Kosminis L.Dončičius vedė slovėnus į pergalę prieš Braziliją

Pirmą sykį šią vasarą – ir paskutinį kontrolinėse rungtynėse – Slovėnijos rinktinės aprangą apsivilkęs Luka Dončičius surengė fantastišką pasirodymą.

25-erių slovėnų superžvaigždė pelnė 32 taškus (9/11 dvit., 2/8 trit., 8/13 baud.), sugriebė 7 kamuolius, pridėjo 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus per 32 minutes.

L.Dončičius išprovokavo net 11 varžovų pražangų, o jo vedama Slovėnija paskutinėse kontrolinėse rungtynėse prieš olimpinę atranką namie 86:80 (12:18, 29:19, 21:24, 24:19) įveikė Braziliją.

Slovėnai prieš tai sužaidė dvejas draugiškas rungtynes su Lietuva, bet L.Dončičius jas abejas praleido.

Šią vasarą jis kovėsi pirmajame savo NBA finale, bet drauge su „Dallas Maveriks“ 1:4 nusileido „Boston Celtics“ klubui.

14 taškų slovėnams pridėjo Aleksejus Nikoličius, o naujasis natūralizuotas amerikietis Joshas Nebo – 10 taškų ir 4 sugriebtus kamuolius.

Brazilų gretose išsiskyrė Bruno Caboclo su 19 taškų (5/5 dvit., 1/1 trit., 6/7 baudų), 7 atkovotais kamuoliais ir 25 naudingumo balais per 21 minutę.

Slovėnai olimpinę atranką žais Pirėjuje, o pirmajame etape susitiks su Kroatija ir Naująja Zelandija.

Brazilija varžysis Rygoje, kur startuos akistatomis su Juodkalnija ir Kamerūnu.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius