Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 02 17

L.Lekavičius – Graikijos taurės laimėtojas, D.Dulkys Lenkijos taurės finale patyrė nesėkmę

Graikijos krepšinio taurę iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ klubas su Luku Lekavičiumi. „Panathinaikos“ rezultatu 79:73 (29:15, 17:21, 13:22, 20:15) palaužė Salonikų PAOK krepšininkus.
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

L.Lekavičius žaidė vos 6 minutes, į krepšį nemetė ir taškų nepelnė. Lietuvis spėjo atlikti rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengti.

„Panathinaikos“ ekipai Nickas Calathesas pelnė 19 (5 atk. kam., 9 rez. perd.), Keithas Langfordas – 17 taškų.

PAOK gretose žibėjo 23 taškus surinkęs Williamas Hutcheris.

Tuo metu Lenkijos krepšinio taurės finalą nuleista galva paliko Deividas Dulkys.

Lietuvio atstovaujama Gdynės „Arka“ rezultatu 74:77 (22:21, 17:16, 20:18, 15:22) nusileido Ostruvo „BM Slam Stal“ ekipai ir liko be trofėjaus.

D.Dulkys per 25 minutes pelnė 14 taškų (1/2 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

Rezultatyviau pralaimėjusių gretose žaidė tik 17 taškų įmetęs Bartolomiejus Wolyczynas. Ostruvo ekipai Mateuszas Kostrzewskis pelnė 21 tašką.

Pusfinalio rungtynėse D.Dulkys taip pat buvo pelnęs 14 taškų, o ketvirtfinalyje – 20.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant