Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 01 29

Lažybų skandalas komandos nesutelkė: „Lietkabelis“ subyrėjo prieš J.Mačiulio klubą

Lažybų skandalo sukrėsta Panevėžio „Lietkabelio“ komanda FIBA Čempionų lygos rungtynėse 65:84 (22:18, 15:22, 17:27, 11:17) pralaimėjo prieš Jono Mačiulio atstovaujamą Atėnų AEK klubą.
Jamaras Wilsonas ir Simas Jasaitis
Jamaras Wilsonas ir Simas Jasaitis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Vaidas Kariniauskas jau kurį laiką yra suspenduotas dėl įtarimų nešvariomis lažybomis, tad jis prieš graikų komandą nežaidė.

Įpusėjus antrajam rungtynių kėliniui panevėžiečiai dar pirmavo 31:20, tačiau į didžiąją pertrauką komandos patraukė AEK jau būnant priekyje 40:37.

Tai ir buvo rungtynių lūžis, mat trečiajame kėlinyje Nenado Čanako auklėtiniai praleido net 27 taškus, o ketvirtajame kabintis į pergalę nebesugebėjo.

„Lietkabelis“ žengti į kitą Čempionų lygos etapą šansų jau nebeturi, AEK rikiuojasi pirmoje grupės pozicijoje.

Jonas Mačiulis per 25 minutes pelnė 18 taškų (5/6 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė, 3 kartus suklydo ir finišavo turėdamas 19 naudingumo balų.

FIBA.com nuotr. /Jonas Mačiulis

Nuostabų pasirodymą surengė Vince'as Hunteris. Amerikietis puolėjas suvertė 25 taškus (12/13 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 39 naudingumo balus.

„Lietkabelio“ komandoje išsiskyrė 12 taškų pelnęs Žiga Dimecas ir 10 taškų surinkęs bei 9 kamuolius atkovojęs Simas Jasaitis.

AEK komanda atliko net 28 rezultatyvius perdavimus, panevėžiečiai – 17.

„Lietkabelis“: Z.Dimecas 12 (6 atk. kam.), S.Jasaitis 10 (9 atk. kam., 20 naud. bal.), S.Kulvietis (6 atk. kam.) ir J.Wilsonas (6 atk. kam.) po 9, S.Sinovecas 8.

AEK: V.Hunteris 25 (8 atk. kam., 39 naud. bal.), J.Mačiulis 18 (5/6 dvit., 4 rez. perd., 19 naud. bal.), M.Griffinas ir D.Jamesas po 11.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?