Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2016 11 27

Lietuviai Ispanijoje efektyviai išnaudojo žaidimo laiką, Sergio Lullas buvo neprilygstamas

Jonas Mačiulis efektyviai išnaudojo žaidimo laiką, o Madrido „Real“ (8-1) Ispanijos pirmenybėse 96:70 (25:17, 16:19, 33:15, 22:19) sutriuškino autsaiderę Manresos ICL ekipą (1-8).
Deividas Dulkys
Deividas Dulkys / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis žaidė 13 minučių, per kurias pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

Įspūdingas rungtynes sužaidė Sergio Llullas, kuris vos per 16 minučių pelnė 24 taškus ir surinko 37 naudingumo balus. Luka Dončičius (7 rez. perd.), Jaycee Carrollas ir Jeffery Tayloras pelnė po 12.

ICL gretose Joe Trapani (6 atk. kam.) ir Marjanas Cakarunas surinko po 13.

Trijų lietuvių atstovaujama Santjago de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ (2-7) svečiuose 76:74 (20:15, 16:17, 17:27, 23:15) palaužė Mursijos UCAM (3-6) klubą su Martynu Pociumi.

Likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes svečiai turėjo 7 taškų deficitą (67:74), tačiau surengė spurtą, prie kurio svariai prisidėjo Deividas Dulkys.

Po penkių D.Dulkio taškų iš eilės likus žaisti 20 sekundžių rezultatas tapo lygus (74:74). Mursijos krepšininkai prarado kamuolį, o paskutinę mačo sekundę pergalę svečiams išplėšė Artiomo Pustoviy metimas.

D.Dulkys per 23 minutes pelnė 8 taškus (1/3 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Eimantas Bendžius per 34 minutes pelnė 18 taškų (3/5 dvit., 3/4 trit., 3/4 b.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau dramatišką mačo pabaigą dėl 5 asmeninių pražangų stebėjo nuo suolo.

Osvaldas Matulionis per 14 minučių taškų nepelnė (0/2 trit.), bet atkovojo 1 kamuolį.

Po traumos grįžęs Martynas Pocius pelnė 1 tašką (0/3 trit., 1/2 b.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir, nors aikštėje praleido vos 12 minučių, surinko 5 pražangas.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Šarūnas Vasiliauskas

Šarūno Vasiliausko atstovaujama Badalonos „Joventut“ (3-7) išvykoje 70:83 (19:25, 16:22, 22:0, 13:16) nusileido Bilbao „Dominion Basket“ (6-3) ekipai, kuri trečiadienį viešės Lietuvoje ir žais Europos taurės rungtynes su Vilniaus „Lietuvos rytu“.

Š.Vasiliauskas per 14 minučių surinko 9 taškus (3/6 trit.), atkovojo ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus prasižengė.

Marius Grigonis taip pat žaidė naudingai. Jo atstovaujama Tenerifės „Iberostar“ (8-2) svečiuose 73:72 (18:15, 14:15, 24:25, 17:17) palaužė Vitorijos „Baskonia“ (6-4) komandą su Tadu Sedekerskiu.

Tenerifei pergalę likus 6 sekundėms atnešė Javi Beirano metimas.

M.Grigonis žaidė 12 minučių, pelnė 6 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit., 3/4 b.) ir perėmė 2 kamuolius. T.Sedekerskis aikštelėje nepasirodė.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant