2021 05 20

Lietuviai kėlė galvos skausmą Šarui, bet „Barcelona“ nugalėjo „Baskonia“

Dviejų lietuviškų komandų akistatoje Ispanijos ACB lygoje Šarūno Jasikevičiaus ir jo tautiečių treniruojama „Barcelona“ (31-4) namuose 87:74 (21:21, 20:18, 24:19, 22:16) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“ (23-12) su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Baskonia“ lietuviai pridarė Šarui ir katalonams nemažai problemų ir buvo tarp rezultatyviausių savo komandoje.

Rokas Giedraitis per 29 minutes įmetė 14 taškų (5/7 dvit., 0/3 trit., 4/7 baud.), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 31 minutę pelnė 12 taškų (5/5 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, blokavo vieną metimą ir surinko 16 naudingumo balų.

Laimėjusi „Barca“ išsaugo teorines viltis užimti pirmąją vietą reguliariajame sezone. Tiesa, tam reikia ne tik laimėti paskutines savo rungtynes, bet ir sulaukti dviejų Madrido „Real“ (32-2) pralaimėjimų.

Savo ruožtu baskai iki reguliariojo sezono pabaigos likus vienerioms rungtynėms kaunasi su „Valencia“ (23-11) dėl ketvirtosios vietos ir namų aikštės pranašumo ketvirtfinalyje.

„Barcelona“: Leandro Bolmaro 18 (4/8 trit.), Nikola Mirotičius 15, Brandonas Daviesas 11.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 14, Pierria Henry 13, Tadas Sedekerskis 12 (7 atk. kam.).