2021 02 07

Lietuviškoji „Baskonia“ laimėjo trilerį Tenerifėje

Viešnagė Tenerifėje lietuviškajai Vitorijos „Baskonia“ ekipai nebuvo smagi, tačiau baigėsi laimingai – baskai palaužė „Lenovo“ 81:79 (18:22, 20:20, 22:19, 21:18).
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / K.Kavolėlio/KKF nuotr.

Rokas Giedraitis per 27 minutes pelnė 13 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 ir prarado po 2 kamuolius, 4 kartus prasižengė, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 7 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis per 8 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit.), atliko rezultatyvų perdavimą ir sykį prasižengė.

Achille Polonara su 19 taškų buvo rezultatyviausias „Baskonia“ komandos krepšininkas, jis taip pat atkovojo 7 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

Baskai dvitaškius (15/29) ir tritaškius (11/21) metė identišku 52 proc. taiklumu.

Giorgi Šermadinis pelnė 17 taškų ir atkovojo 5 kamuolius pralaimėjusiems, bet to pergalei nepakako.

„Lenovo“: G.Šermadinis 17 (5 atk. kam.), A.Donerkampas 13, B.Fitipaldo 11, A.Guerra 9.

„Baskonia“: A.Polonara 19 (7 atk. kam.), L.Vildoza 15, R.Giedraitis 13, P.Henry ir Z.Dragičius po 9.